Kamerad

Uwaga! Wpis ten zawiera zdjęcia wakacyjne, zatem poziomem oraz tekstem może odbiegać od reszty materiału prezentowanego na stronie.

Cierpki cieć
Sześćdziesiąt kilka lat, niemiły (być może ze względu na zarobki), po zauważeniu intruza, odchodzi od stereotypu i zamiast pałką w łeb wyjeżdża jedynie ze smętnym „a czego tam szukacie”. Brak znaku zapytania nastąpił, gdyż sam nie byłem pewien czy staruszek mnie pyta, czy stwierdza fakt. Tak czy siak „Wicher” zamknięty na cztery spusty, zatem usta ciecia gdy pytałem. Mission failed. Szkoda, bo najbardziej na to liczyłem.


Debil
Zapewne tak o mnie pomyślała dziewczyna gdy zobaczyła, że jestem najwyższym punktem w okolicy. Czasem się zdarzy odpał, ale tym razem nie wiało zbyt mocno. W sumie to dobrze. Chyba nie umiem latać.

Najwyżej1


Schronisław
Nikogo takiego w życiu nie spotkałem, żeby nie było. Ale jak siedziałem w tym schronie to cały czas miałem wrażenie, że na łóżku polowym spoczywa duch żołnierza. Dziwne, co nie?


Grażka
Któraś ze ścian wojskowej stołówki zdradziła mi imię baby, która do wojskowej grochówki wrzucała pety. Zimna s… Być może ktoś się dowiedział o jej sekrecie i dlatego stołówka została skreślona.

Towarzysz (ros. Камрад) – ziemię półwyspu Helskiego najlepiej z takowym zdobywać.

Port Wojenny Hel

Podziel się ze mną swą opinią!